Konkurs „Bądź życzliwy” rozstrzygnięty

Życzliwość bez wątpienia odgrywa doniosą rolę  w codziennym życiu każdego człowieka. Przychylne nastawienie do świata, uśmiech, miłe słowo, uprzejmy gest, potrafią wprowadzić  w dobry nastrój oraz sprawić, że ludziom wokół lepiej się żyje.

Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły od dawna czynią starania, aby wprowadzić modę na życzliwość i kulturę osobistą. Doskonałą okazję do rozpowszechniania idei ludzkiej serdeczności stał się Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

Dnia 23 listopada 2020 roku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu Bądź życzliwy zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski w ramach obchodów z okazji Dnia Życzliwości.

Wpłynęło sporo prac, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.  Pragniemy poinformować, że:

I miejsce zdobył Filip Matiaszewski

II miejsce zdobyła Julia Doktor

III miejsce zdobyła Luiza Ulaszek

Na wyróżnienie zasługuje praca Franciszka Czajki, który napisał wiersz o swojej klasie Życzliwa klasa.

Pozostali uczestnicy konkursu też zostali nagrodzeni, bo przecież wszyscy jesteśmy życzliwi zawsze, a nie tylko od święta.

Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką!

Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów.