Konkurs matematyczny i fizyczny rozstrzygnięty

Dnia 3 maja 2016 r. został rozstrzygnięty konkurs matematyczny dla klasy VI SP i fizyczny dla III gimnazjum. Celem konkursów było rozbudzenie i rozwijanie zainteresowań samodzielnego pogłębiania wiedzy, umiejętności matematycznych i fizycznych, rozwijanie logicznego myślenia i poprawnego formułowania wniosków, a także popularyzacja matematycznych możliwości dzieci i młodzieży.

Zadania były opracowywane tak, aby uczniom miło i przyjemnie upływał czas mozolnej pracy, opatrzone były w rysunki oraz ciekawe i praktyczne treści.
Konkurs cieszył się powodzeniem. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem i ambicją podchodzili do zadań, z niecierpliwością oczekiwali ogłoszenia wyników. Konkurs zorganizowała i przygotowała pani Teresa Ciejka.

Najlepszymi okazali się:

KATEGORIA: KLAS VI SP