Działania w ramach Jasielskiej Ligi Naukowej z Lotosem

W ramach projektu : „Jakie korzyści daje nam znajomość języka angielskiego?” uczniowie klasy VI: Zuzanna Rzońca, Weronika Lubaś oraz Wiktor Potera, pod opieką pani Anety Sanockiej udali się z wizytą do Urzędu Pracy w Jaśle.

Tam przeprowadzili wywiad z panią Agnieszką Mazur na temat znaczenia znajomości języka angielskiego przy szukaniu pracy. Ligowicze dowiedzieli się, w jakich zawodach niezbędna jest umiejętność posługiwania się językiem angielskim, jak znajomość języka angielskiego zwiększa szanse na znalezienie pracy oraz w jakim stopniu pracodawcy poszukują osób ze znajomością języka angielskiego. Po spotkaniu uczniowie podsumowali zdobytą wiedzę i wyciągnęli wnioski na temat przydatności języka angielskiego na rynku pracy.