Wycieczka krajoznawcza klasy czwartej

Wszyscy już zdążyli zauważyć, że w przyrodzie zapanowała Jesień. Pokolorowała liście wokół nas, skróciła dni i wydłużyła noce. Pomimo wysokich temperatur w środku dnia, poranki i wieczory są zdecydowanie chłodne.

Oznakom jesieni bliżej postanowili przyjrzeć się uczniowie klasy czwartej SSP w Jaśle, dlatego we wtorek 16 października br. wybrali się na wycieczkę krajoznawczą. Pod opieką pani Moniki Szczepanik i pani Sabiny Bogacz wsłuchiwali się w szum suchych liści pod nogami w miejskim parku w Jaśle, następnie promowali zdrowy tryb życia w Ogródku Jordanowskim. A ponieważ zabawy na świeżym powietrzu wyostrzają apetyt, nasi młodzi bohaterowie udali się na pizzę do restauracji. Uczniowie spędzili miło czas, mieli okazję pobyć ze sobą w nieco odmiennej sytuacji, aniżeli ta typowo szkolna, co sprzyjało integracji grupy.

Sabina Bogacz