Zespół Szkół Społecznych im. Adama Mickiewicza w Jaśle

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Nasze sukcesy

Nasze sukcesy

Halowy Turniej Piłki Nożnej GUARDI CUP 2019

20 stycznia 2019 roku odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej GUARDI CUP 2019. Podczas tego turnieju nasz uczeń Mikołaj Okarma, który od 2016 roku trenuje w Akademii Piłkarskiej Jasło zdobył najcenniejszą nagrodę dla swojej pozycji.

Sukcesy naszego ucznia

Jan Topolski - od lipca 2016 r. zawodnik drużyny piłki nożnej w UKS "Szóstka" Jasło. Wraz z innymi reprezentantami zespołu osiąga wysokie wyniki w turniejach rocznika 2009.

Sukces naszego Piłkarza

Niewątpliwym sukcesem dla społeczności szkolnej w dziedzinie sportu jest postawa ucznia klasy ósmej ZSS im. A. Mickiewicza w Jaśle, Wiktora Potery. Od kilku lat trenuje on piłkę nożną w Akademii Piłkarskiej Beniaminek w Krośnie. 

Złoto i srebro w skali międzynarodowej

Nasi uczniowie: Szymon Jagielski (kl. III SP) i Aleksandra Jagielska (kl. VI SP), zawodnicy sekcji judo UKS MOSiR Jasło, odnieśli kolejne sukcesy w MIĘDZYNARODOWYM MIKOŁAJKOWYM TURNIEJU JUDOOdbył się on 10 grudnia 2016 r. w Jaśle. Do rywalizacji stanęło ponad 200 zawodników z Polski...

"Piosenka jest dobra na wszystko"

Pod takim hasłem odbywa się coroczny międzyszkolny konkurs w Zespole Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle. 

Laureatka w XII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym i VII Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Moje spotkania z przyrodą”

Już po raz kolejny Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Jaśle ogłosiła konkurs pod hasłem „Moje spotkania z przyrodą”. Odbywa się on corocznie  w dwóch kategoriach: literackiej i plastycznej.

Konkurs matematyczny i fizyczny rozstrzygnięty

Dnia 3 maja 2016 r. został rozstrzygnięty konkurs matematyczny dla klasy VI SP i fizyczny dla III gimnazjum. Celem konkursów było rozbudzenie i rozwijanie zainteresowań samodzielnego pogłębiania wiedzy, umiejętności matematycznych i fizycznych, rozwijanie logicznego myślenia i...

Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt.

23 marca 2016r. drużyna siatkarek naszej szkoły, w składzie: Zuzanna Wojnarska -kapitan, Karolina Kuchta, Magdalena Wietecha i Barbara Ramut, wzięła udział w  Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt. Zawody rozgrywane były na sali Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaśle.

SZYMON JAGIELSKI znów zdobywa medal !!!

Nasz uczeń Szymon JAGIELSKI (kl. II SP), zawodnik sekcji Judo UKS MOSiR Jasło, odniósł kolejny sukces w VI Otwartych Mistrzostwach Miasta Jasła w Judo.

Zima w bajce.

Uczennice naszej szkoły wzięły udział w konkursie plastycznym „Zima w bajce” zorganizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Krośnie.