Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Wydarzenia

Podsumowanie konkursu wielkanocnego

W tamtym tygodniu zakończył się konkurs na ,,Ozdoby wielkanocne”, który zorganizował dla uczniów klas I-III Samorząd Uczniowski.  Wpłynęło kilka prac wykonanych przez dzieci przy pomocy rodziców. Na szczególna pochwałę zasługuje klasa pierwsza, która w ramach zajęć edukacji...

Egzamin Ósmoklasisty z CKE

Od 17 marca do 19 marca 2021 r. w naszej szkole trwały próbne egzaminy klasy VIII z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.

"Dumni z Polskości"

18 marca 2021 roku Zespół Szkół Społecznych otrzymał Certyfikat potwierdzający udział w Ogólnopolskim Programie Aktywizacji Społeczeństwa Obywatelskiego, skierowanym do dzieci i młodzieży.

DZIEŃ MATEMATYKI

12 marca w naszej szkole obchodzony był Dzień Matematyki. Przeprowadzone zajęcia miały na celu pokazanie, że matematyka może być przyjemna i dawać radość. Pani Elżbieta Kicilińska na zajęciach matematyki wspólnie z uczniami rozwiązywała Sudoku.

Dzień Kobiet w naszej szkole

Dziś 8 marca, czyli Dzień Kobiet. Miłe i przyjemne święto dla wszystkich pań. W naszej szkole za sprawą panów, tych młodych i tych nieco dojrzalszych, wydarzyły się niezwykłe rzeczy.