Zespół Szkół Społecznych im. Adama Mickiewicza w Jaśle

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Świat ucznia

Świat ucznia

Dyskoteka andrzejkowa

Aby tradycji stało się zadość, Samorząd Uczniowski w czwartek 28 listopada br. zorganizował dyskotekę andrzejkową.

Recenzja filmu "Legiony"

            ,,Legiony” to film wyprodukowany w 2019 r. w reżyserii Dariusza Gajewskiego. W główne role wcielili się: Sebastian Fabijański, Bartosz Gelner i Wiktoria Wolańska. Muzykę skomponował Łukasz Pieprzyk, scenografią zajęli się: Paweł Jarzębski i Ewa Skoczkowska,...

Kiedy tulipan rozkwita, Wiosna wszystkich wita.

Tulipany posadzone „Zielone Niegłowice” cd.

Uczniowie naszej szkoły,  korzystając z pięknej pogody tej jesieni ,w ubiegły tygodniu posadzili cebulki tulipanów. Teraz będziemy je pielęgnować a na efekt końcowy musimy cierpliwie poczekać do wiosny .

M. Stefanik

Jem zdrowo, smacznie i kolorowo !

Pod takim właśnie hasłem uczniowie klasy drugiej z wychowawczynią panią Małgorzatą Stefanik przygotowywali swoje  drugie śniadanie.

„Zielone Niegłowice”

W tym roku szkolnym w naszej szkole realizowany jest projekt ekologiczny pod hasłem „Zielone Niegłowice”. Robimy to w trosce o nasze najbliższe otoczenie, o powietrze, którym oddychamy, o estetykę naszych terenów zielonych. 

Dzień Chłopaka w klasie I

30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczynki z klasy I przygotowały dla swoich kolegów miłą niespodziankę. W dowód sympatii i przyjaźni wręczyły im drobne upominki i odśpiewały sto lat! Do życzeń dołączyła się również wychowawczyni. Naszym kochanym...

Witaj I klaso !

Rozpoczął się nowy rok szkolny 2019/2020. Podczas uroczystej inauguracji pani dyrektor Marta Baran serdecznie przywitała uczniów klasy I wraz z wychowawczynią panią Justyną Leśniak. 

Tradycje Wielkanocne w kulturze brytyjskiej

W ramach zajęć projektowych z języka angielskiego, uczniowie klasy VI przybliżyli swoim młodszym kolegom i koleżankom tradycje Wielkanocne w Wielkiej Brytanii. 

W poszukiwaniu jesieni

Korzystając z pięknej, ciepłej aury klasa II wybrała się na spacer do lasu, aby bliżej przyjrzeć się Pani Jesieni.

Wycieczka krajoznawcza klasy czwartej

Wszyscy już zdążyli zauważyć, że w przyrodzie zapanowała Jesień. Pokolorowała liście wokół nas, skróciła dni i wydłużyła noce. Pomimo wysokich temperatur w środku dnia, poranki i wieczory są zdecydowanie chłodne.