Warsztaty wędkarskie

Już po raz kolejny dzieciaki z Młodzieżowej Sekcji Wędkarskiej, działającej przy PZW Kole nr 1 w Jaśle, uczestniczyły w warsztatach wędkarskich szlifując swoje umiejętności.
W sobotę 9 marca 2024 r. mieliśmy przyjemność ćwiczyć na licencjonowanych stawach we
Wróblowej. Ćwiczenia rozpoczęły się o godzinie 8:30, zgłosiły się dzieci ze szkół podstawowych między innymi z Trzcinicy, Szebni, Warzyc, Skołyszyna, SP nr 1 w Jaśle, SP nr 2 w Jaśle, SP nr 4 w Jaśle, SP Jareniówka, SP nr 12 w Jaśle, ZSS w Jaśle - w sumie 31 osób plus instruktorzy wędkarstwa. Serdeczne podziękowania za możliwość uczestnictwa w tak pięknym miejscu oraz za poczęstunek, przynęty i zanęty składamy Zarządowi PZW Koło nr 1 w Jaśle oraz firmie MEUS.
Dzieci spędziły fantastyczne chwile nad wodą integrując się ze sobą oraz wymieniając się swoją wiedzą z dziedziny wędkarstwa. Warsztaty zakończyły się wspólnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.