Podsumowanie konkursu wielkanocnego

W tamtym tygodniu zakończył się konkurs na ,,Ozdoby wielkanocne”, który zorganizował dla uczniów klas I-III Samorząd Uczniowski.  Wpłynęło kilka prac wykonanych przez dzieci przy pomocy rodziców. Na szczególna pochwałę zasługuje klasa pierwsza, która w ramach zajęć edukacji plastycznej przygotowała króliczki wielkanocne.

Wasze prace możecie obejrzeć na poniższych zdjęciach. Musimy przyznać, że wszystkie wykonane były bardzo starannie i estetycznie. Ich różnorodność, pomysłowość i Wasze zaangażowanie zasługują na wielkie uznanie i duże brawa. Jesteśmy pełne podziwu dla Waszej kreatywności, ogromu pracy, jaką włożyliście w wykonanie tych wspaniałych wielkanocnych ozdób, kolorowych, wykonanych różnymi technikami plastycznymi. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie – dzieciom i rodzicom. Na zwycięstwo zasłużyliście wszyscy, jednak jury wybrało 3 pierwsze miejsca:

I miejsce- Karol Zych

II miejsce- Żaneta Staniszewska

III miejsce- Maja Skowron

Dyplomy i upominki nagrodzeni otrzymają  przy najbliższej okazji, kiedy wrócą do szkoły. Jeszcze raz bardzo serdecznie Wam dziękujemy i życzymy: zdrowych i wesołych Świat Wielkanocnych!