Szkolna Liga Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Podstawowych

Za nami kolejny turniej Szkolnej Ligii Piłki Siatkowej dziewcząt. 21 stycznia 2016r. drużyna naszej szkoły rozegrała następne mecze z cyklu zawodów.

Tym razem gospodarzem była Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle. Nasze zawodniczki spotkały się z rywalkami ze Szkoły Podstawowej nr 7 i gospodyniami turnieju – uczennicami Szkoły Podstawowej nr 2. Po zaciętych i bardzo wyrównanych meczach,  pierwszy z nich zakończył się zwycięstwem naszych dziewcząt  59 – 40, natomiast w drugim zabrakło troszkę sił i czasu, by doprowadzić do remisu, a może nawet zwycięstwa.  Spotkanie to przegraliśmy zaledwie dwoma punktami 42 – 44.

Drużyna naszej szkoły zagrała w składzie:

Zuzanna Wojnarska - kapitan drużyny

Emilia Biel

Martyna Faryj

Magdalena Wietecha

Gratulujemy wyników i trzymamy kciuki. Wierzymy, że kolejne mecze będą stały na coraz wyższym poziomie i chociaż przeciwniczki będę coraz bardziej wymagające odniesiemy zwycięstwa.