Kampania przedwyborcza

Dnia 1 października w auli naszej szkoły, zgodnie z reżimem sanitarnym  odbyła się Debata Przedwyborcza, podczas której kandydaci do Samorządu Uczniowskiego, mieli szansę zaprezentować siebie oraz swój program wyborczy przedstawicielom społeczności uczniowskiej, gronu pedagogicznemu oraz dyrekcji szkoły.

Przygotowane plakaty wyborcze zawisły na terenie naszej szkoły by każdy uczeń mógł zapoznać się pomysłami, zadaniami  i  przedsięwzięciami, które kandydaci zamierzają realizować  w roku szkolnym 2020/2021.

O funkcję przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego ubiegają się: Milena Faryj kl. V, Jan Topolski kl. VI, Rita Gondek kl. VI, Karolina Wojnarska kl. VII, Laura Godek i Izabela Myśliwiec z kl. VIII.

Debata przebiegła bardzo sprawnie, kandydaci wspaniale zaprezentowali swoje programy. Nad prawidłowym przebiegiem debaty czuwali opiekunowie Samorządu Uczniowskiego pani: Lucyna Nocek, Monika Szczepanik i Barbara Młocek.