Szlachetna Paczka zakończona

Jest na świecie jeden zawód
Jedno, jedyne powołanie- być dobrym dla drugiego człowieka.
Maria Dąbrowska

Dyrekcja, Nauczyciele, Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu i Samorządu Uczniowskiego pragną podziękować wszystkim, którzy przyłączyli się do zorganizowanej przez nas akcji „Szlachetna Paczka”.
W tym roku obdarowaliśmy darami, przyniesionymi przez ludzi dobrej woli rodziny z naszego lokalnego środowiska.

Nie spodziewaliśmy się, że odzew będzie tak duży, bo przecież obecny czas jest bardzo trudny dla wielu z nas. Obawy okazały się zupełnie niepotrzebne, ponieważ kosze ustawione w holu szkoły zapełniały  się czasami kilka razy dziennie przeróżnymi produktami.

Dzięki Wam udało nam się zebrać wszystkie potrzebne rzeczy, a nawet wiele, wiele więcej.

Biorąc udział w tym projekcie, nie tylko okazaliśmy serce potrzebującym, ale pokazaliśmy, że potrafimy działać wspólnie.