,,Moja przygoda z JDK- iem''

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IX Przeglądzie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży: ,,Moja przygoda z JDK-iem''. Konkurs został zorganizowany przez Jasielski Dom Kultury.

Celem konkursu było:

-rozwijanie wyobraźni i wrażliwości estetycznej dzieci

-wspieranie rozwoju talentów i umiejętności plastycznych

-prezentacja i popularyzacja plastycznej twórczości dziecięcej

Uczniowie ,którzy wzięli udział w konkursie: Antonina Wilk kl.II , Karolina Wojnarska kl.II ,Izabela Myśliwiec kl.III , Wiktoria Lubas kl. III,Aleksandra Sypień kl.III , Jakub Kąkol kl.III, Weronika Lubaś kl. V, Martyna Faryj kl. V ,Aleksandra Jagielska kl. V i Zuzanna Wojnarska kl.VI. Uczeń klasy III Jakub Kąkol zdobył w tym konkursie wyróżnienie. Otrzymał dyplom oraz nagrody. Serdecznie gratulujemy!

Uczniów do konkursu przygotowywały: pani Danuta Tutaj, pani Justyna Leśniak i pani Aneta Banaś.

Wszystkie prace można obejrzeć na wystawie pokonkursowej  od 15 do 29 lutego br. w Jasielskim Domu Kultury.