Poczta walentynkowa czyli Walentynki w naszej szkole

Walentynki to święto zakochanych, które obchodzone jest 14 lutego. Tego dnia ludzie obdarowują się kartkami , wierszami, słodkościami wyznając sobie uczucia. Nazwa „walentynki” pochodzi od imienia św. Walentego, który jest patronem zakochanych.

Ten radosny i magiczny dzień postanowili uczcić uczniowie naszej szkoły. Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego zadbali o to, aby w tym szczególnym dniu, który obchodziliśmy w piątek, 11 lutego, obecni w szkole uczniowie i nauczyciele poczuli się wyjątkowo.  Upłynął on w  w kolorach czerwieni, atmosferze miłości i przyjaźni.  Jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Uczniowie przygotowali serduszka i kartki walentynkowe wyrażając w ten sposób swoje sympatie.  Następnie „walentynkowe amorki”  rozdały pocztę wszystkim adresatom .  Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem dyrekcji szkoły, nauczycieli i pracowników. Pamiętajmy o tym, że miłe słowa  i okazywanie sympatii poprawiają humor i ułatwiają relacje międzyludzkie.