Sukces naszego ucznia Franciszka Czajki

Starostwo Powiatowe w Jaśle wraz z Powiatową Komendą Policji w Jaśle i Młodzieżowym Domem Kultury w Jaśle już po raz drugi zorganizowali Konkurs Plastyczny pn. „Lajkuję - nie hejtuję”.

Konkurs skierowany był do uczniów klas IV - VIII szkół podstawowych i uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu jasielskiego. Konkurs miał na celu promocję bezpiecznego zachowania w Internecie, promocję tolerancji i postaw empatycznych a także rozwijanie twórczych pasji dzieci i młodzieży. Do organizatora nadesłano 106 prac, które oceniała komisja konkursowa w składzie: Barbara Pawłowska (Powiatowa Komenda Policji w Jaśle), Magdalena Wójcik (Starostwo Powiatowe w Jaśle), Elżbieta Piórecka i Justyna Maniak (Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle). W I kategorii wiekowej (uczniowie klas IV - VI szkół podstawowych) III miejsce zajął Franciszek Czajka. Gratulujemy!