Zajęcia na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Jaśle w ramach JLN z Lotosem

W dniu 24 listopada uczniowie realizujący projekt w ramach Jasielskiej Ligi Naukowej z Lotosem: Luiza, Franciszek oraz Sebastian mieli przyjemność uczestniczyć w zajęciach na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Jaśle.

Było to spotkanie autorskie z pisarzem Jackiem Łapińskim pt. "Z uśmiechem Ci do twarzy. Dobry humor to lepsze życie", które pokazało zebranym, jak wielką siłę ma pozytywne myślenie i jak korzystnie wpływa ono na wszystkie aspekty życia. Zajęcia były niezwykle inspirujące i obfitowały w dużą dawkę dobrego humoru. Po wykładzie uczniowie mieli możliwość przeprowadzenia wywiadu z seniorami, podczas którego pytali o motywy ich udziału w zajęciach, ich oczekiwania, tematykę zajęć, komunikację, a także o ich szkołę z lat młodości. Ligowicze przeprowadzili także ankietę na temat życia seniorów. Całe spotkanie przebiegło w bardzo życzliwej i miłej atmosferze.
Dziękujemy za ten wspólnie spędzony czas.