Dzień otwarty w naszym przedszkolu

4 kwietnia 2023 roku w naszym przedszkolu odbył się Dzień Otwarty dla grup Biedronek, Żabek i Sówek oraz dla zainteresowanych naszą placówką dzieci.

Stanowiło to doskonałą okazję dla Rodziców, aby zobaczyli, jak ich pociechy spędzają dni w przedszkolu.
Każda z Pań przeprowadziła ze swoimi pociechami zajęcia w tematyce wielkanocnej.
Ponadto:
* Podczas zajęć z języka angielskiego dzieci w swoich salach szukały jajek z zadaniami, aby przez zabawę usprawniać swoje zdolności językowe.
* W czasie gimnastyki i zajęć ruchowych, poza wieloma ćwiczeniami sprawnościowymi, dzieci mogły poćwiczyć wspinaczkę na dostępnej w szkole (i bardzo przez nich lubianej) ściance wspinaczkowej.
* Warsztaty muzyczne były okazją do zagrania na nietypowych instrumentach, jakimi były misy, by na własnej skórze przekonać się, że za pomocą specjalnych urządzeń muzycznych można zredukować ból.
To był bardzo intensywny, ciekawy i radosny dzień!
Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom za przybycie i zawsze zapraszamy w nasze progi!