Sukces naszych uczniów w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa i Ruchu Drogowego

30 marca 2023 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa i Ruchu Drogowego organizowanego w Zespole Szkół Miejskich nr 2 w Jaśle. Uczestnicy zostali podzieleni na grupę starszą i młodszą.

Zmagania polegały na części teoretycznej, czyli zdaniu testu z zasad ruchu drogowego, udzieleniu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz pokonaniu rowerem toru przeszkód na sali gimnastycznej. Po ciężkiej walce nasi uczniowie zajęli drugie miejsce w składzie Mikołaj Okarma, Miłosz Kiełbasa i Szymon Wietecha. Grupa młodsza uplasowała się na czwartym miejscu w składzie Zofia Szarek, Luiza Ulaszek, Adrian Marchewka i Karol Zych. Gratulujemy.