WARSZTATY WĘDKARSKIE

W sobotę 13 maja 2023 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w kolejnych warsztatach wędkarskich zorganizowanych przez Polski Związek Wędkarski - Koło Wędkarskie nr 1 w Jaśle.

Zajęcia miały na celu doskonalenie umiejętności połowu ryb metodą spławikową oraz integrację uczniów pasjonujących się wędkarstwem. W zajęciach uczestniczyli uczniowie ze szkół: SP Jareniówka, SP Warzyce, SP Szebnie, SP Skołyszyn, SP Trzcinica, SP nr 11 i 4 w Jaśle, ZSS w Krajowicach oraz ZSS w Jaśle. O godzinie 9:00 odbyła się odprawa, na której uczestnicy zostali poinformowani o ogólnych zasadach panujących na łowisku Wróblowa nr 3. Następnie po zajęciu swoich stanowisk rozpoczęły się mini zawody trwające do godziny 13:00. Po zakończonym czasie sędziowie przystąpili do ważenia złowionych ryb.
Na 27 uczestników:
III miejsce zajął Kamil Filar z SP 11.
II miejsce zajął Miłosz Brągiel ZSS w Krajowicach
I miejsce zajął Szymon Pancarowicz z SP w Jareniówce
Warsztaty zakończyły się wspólnym ogniskiem i poczęstunkiem oraz wymianą doświadczeń. Kolejne warsztaty już niedługo. A już dziś zapraszamy na Dzień Dziecka nad wodą! Miejsce również łowisko Wróblowa – 27. 05. 2023. (sobota). Wszelkie informacje i zapisy pod numerem telefonu: 668817066.