Jesteś tutaj: Start / Wydarzenia / Dzień Dziecka

Święto wszystkich dzieci było w naszej szkole dniem pełnym zabawy i rozrywek.

Uczniowie niemal cały dzień spędzili na świeżym powietrzu. Grali w szachy, gry planszowe, rozgrywali mecze piłkarskie, korzystali z siłowni i placu zabaw, a nawet z bliska poznali radiowóz policyjny. Dodatkową atrakcją był pokaz taneczny naszych dziewczynek oraz wspólne odtańczenie belgijki. Na wszystkich zmęczonych nieustannymi harcami czekała pizza i pyszne lody owocowe. Przez cały czas roześmiane buzie naszych dzieci, tych małych i tych dużych, uwieczniała królująca w holu szkoły fotobudka. Uczniowie klasy I spędzili czas w kinie, oglądając bajkę pt. ,,Co w trawie gra". Zaś naszych przedszkolaków odwiedzili wyjątkowi goście - pani poseł Joanna Frydrych i pan radny Miasta Jasła Bogdan Ziemba. Maluszki dowiedziały się, jak wygląda praca posła na sejm, a pani poseł przybliżyła im różne ciekawostki na temat pełnionej przez nią funkcji. Na pamiątkę spotkania przedszkolaki otrzymały prezenty, za które bardzo dziękujemy. Podziękowania kierujemy również do Rady Rodziców za zaangażowanie i uatrakcyjnienie tegorocznego Dnia Dziecka. Dziękujemy!