Sukces szkoły w "Konkursie na zbiórkę zużytych baterii"

XXIV edycja Konkursu na zbiórkę zużytych baterii zakończyła się ogromnym sukcesem naszej szkoły.

Zebraliśmy największą ilość baterii i zajęliśmy pierwsze miejsce w kategorii szkół podstawowych. Zwycięzcy szkolnego konkursu - Sonia Jurusik (klasa 5), Alicja Merkwa (klasa 2) i Filip Matiaszewski (klasa 3, nieobecny z powodu choroby) odebrali, na uroczystym podsumowaniu, które odbyło się w Jasielskim Domu Kultury z rąk Pana Burmistrza Ryszarda Pabiana dyplomy i nagrody indywidualne. Następnie zostały ogłoszone wyniki międzyszkolnej rywalizacji. Z radością i dumą uczniowie wraz z opiekunem odebrali nagrodę główną w postaci sprzętu sportowego oraz dyplom za zajęcie pierwszego miejsca w Konkursie na zbiórkę zużytych baterii. Dziękuję wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w dbałość o środowisko i przyczynili się do tego sukcesu.