Przygotowanie do rozpoczęcia roku szkolnego 2015/2016

Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie.

Rozpoczynamy nowy rok szkolny. Przed nami czas pełen wyzwań i oczekiwań. Będziemy dążyć do wyznaczonych celów,  osiągać sukcesy i uczyć się znosić porażki. Rzeczywistość, która nas otacza, jest bardzo skomplikowana. Razem łatwiej będzie ją oswoić i uczynić bezpieczną.

Wszystkim naszym Uczniom, a szczególnie tym, którzy rozpoczynają przygodę z nauką, życzymy aby spełniły się Wasze marzenia o szkole, aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji, a szkoła była dla Was tym miejscem do którego z chęcią będziecie przychodzić i mieć poczucie bezpieczeństwa.

Wszystkim Rodzicom i Opiekunom naszych uczniów, życzę cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych podopiecznych.