Koncert Kolęd i Pastorałek

Społeczność Zespołu Szkół Społecznych im. A. Mickiewicza w Jaśle w nowy 2024 rok weszła z przytupem, organizując Koncert Kolęd i Pastorałek.

Nie po raz pierwszy w święto Trzech Króli przedszkolaki i uczniowie poszczególnych klas zachwycili swymi występami lokalną społeczność. Podczas tegorocznego koncertu oczarowały publiczność nie tylko wzruszające występy najmłodszych uczestników oraz ciekawe interpretacje kolęd i pastorałek w wykonaniu starszych uczniów, ale również profesjonalne wykonania wokalno-instrumentalne naszych utalentowanych absolwentów. Zgodzili się oni przyłączyć do naszej imprezy, by wspólnie w ciepłej, rodzinnej atmosferze spędzić tych kilka chwil. Przypomnieliśmy sobie jak ważna jest obecność drugiego człowieka, miłość, bliskość, czyli to wszystko, co kształtuje naszą codzienność. Życzymy wszystkim wszelkiej pomyślności i spełnienia marzeń w Nowym Roku.