,,Aniołkowe granie"

W dniu dzisiejszym na deskach Jasielskiego Domu Kultury odbył się po raz siódmy koncert charytatywny - ,,Aniołkowe granie".

Celem akcji jest pomoc dzieciom znajdującym się w pieczy zastępczej oraz integracja szkół i przedszkoli z placówkami opiekuńczymi. Organizatorami koncertu jest Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle, Jasielski Dom Kultury oraz Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Jaśle.
Jest Nam niezmiernie miło, że mogliśmy po raz kolejny być częścią tej wspaniałej idei. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom Naszej placówki, którzy wsparli Dom Dziecka w Kołaczycach, ponieważ to dzięki Państwa hojności udało Nam się spełnić marzenia podopiecznych.