Pani ministra w naszej szkole

Ten marcowy poniedziałek na zawsze pozostanie w pamięci społeczności szkolnej Zespołu Szkół Społecznych im. A. Mickiewicza w Jaśle, ponieważ w tym dniu odwiedzili nas ważni goście.

Pani Ministra Edukacji Narodowej Barbara Nowacka przybyła wraz z Panią Poseł Sejmu RP Joanną Frydrych, Wojewodą Podkarpacką - Panią Teresą Kubas-Hul, Podkarpacką Kurator Oświaty - Panią Dorotą Nowak-Maluchnik, a także Panem Bronisławem Baranem - Wiceprezydentem Miasta Krosna, gościliśmy również Pana Bogdana Ziembę - Radnego Rady Miasta Jasła i Pana Macieja Jagielskiego - Radnego Rady Gminy Jasło.
Samorząd uczniowski wraz z reprezentantami naszych przedszkolaków serdecznie powitali gości, wręczając im pamiątkowe podarunki. Wszystko odbyło się w bardzo podniosłej, ale też serdecznej atmosferze. Dalsza część miała charakter bardziej merytoryczny i dotyczyła funkcjonowania naszej szkoły, która jest inna niż wszystkie, czyli wyjątkowa. To dla nas ogromny zaszczyt, że mieliśmy dziś okazję do ważnych rozmów o przyszłości, o wyzwaniach, naszych problemach, o radości i codzienności. Było to dla nas niezwykłe spotkanie, które otworzyło przed nami nowe marzenia oraz nadzieje na lepsze i pogodniejsze jutro.
Zdjęcia Jerzy Żygadło, PUW