II Powiatowy Konkurs Czytelniczy „Zostań Mistrzem Pięknego Czytania”

W dniu 11 kwietnia 2024 roku w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Żmigrodzie odbył się II Powiatowy Konkurs Czytelniczy „Zostań Mistrzem Pięknego Czytania” skierowany do uczniów klas IV – VIII.

Konkurs odbył się w dwóch kategoriach – oddzielnie dla klas IV – VI i VII – VIII. W konkursie wzięło udział ponad 40 -tu uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu jasielskiego.
Zadaniem uczestników było przeczytanie fragmentu książki (wcześniej wylosowanej przez ucznia spośród pięciu, wybranych przez komisję konkursową). Wśród nagrodzonych uczniów znalazła się Kiara Dłuska , która zajęła II miejsce w kategorii wiekowej klas 7- 8. Wszyscy pozostali uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy, ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Nowym Żmigrodzie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu pasji czytelniczych.