Rozpoczęcie roku szkolnego w kl.I

Wrócili pełni energii i chęci do nauki w szkole.

Uczniowie klasy I w tym roku to w większości  dzieci sześcioletnie, którzy pięknie ubrani wraz z rodzicami przyszli aby rozpocząć naukę w szkole. Już uczniowie nie przedszkolaki uczestniczyli w akademii z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Pani dyrektor Marta Baran przywitała tegorocznych uczniów klasy I wraz z wychowawczynią p. Małgorzatą Stefanik. Kiedy pierwszoklasiści weszli do swojej sali lekcyjnej, czekały tam na nich niespodzianki w postaci tub wypełnionych po brzegi przyborami szkolnymi oraz słodyczami. Reakcja dzieci była oczywista, buzie uśmiechnięte, szczęśliwe i już nie straszne im rozstanie z przedszkolem, żadne sprawdziany i kartkówki. Życzymy wszystkim uczniom powodzenia i samych szóstek w dzienniku.