Wizyta wyjątkowego Gościa

Wyjątkowy gość zawitał do naszej szkoły,  Pani senator, która wspierając działalność szkoły w Niegłowicach, kontynuuje pracę dobroczynną swojego męża Stanisława Zająca. Przez lata współpracował on  z naszą szkołą, zakupił książki do biblioteki szkolnej oraz doposażył pracownię komputerową.

Pani Senator pomogła nam w odrestaurowaniu godła Rzeczpospolitej Polskiej na frontowej ścianie szkoły przy ul. Niegłowickiej 174, dając tym samym dowód głębokiego szacunku i patriotyzmu.

Remont godła wykonała firma pana Papciaka, w całości koszty odrestaurowania pokryła pani Senator Alicja Zając.

Nasz wyjątkowy gość odwiedził również przedszkolaków, obdarowując  ich pięknymi prezentami. Każde z dzieci otrzymało kolorowe przybory szkolne, które posłużą im w codziennej pracy ucznia oraz będą pamiątką spotkania z ważną osobistością.

Na pożegnanie Pani Senator zapewniła nas, że możemy liczyć na jej wsparcie i w przyszłości  zawsze będzie chętnie służyć pomocą w działalności naszej szkoły.