To my! Klasa III !!!

Jesteśmy wesołymi trzecioklasistami. Jest nas dziewięcioro: KubaDagmaraLauraIzaHaniaPaulinaJulkaWiktoria i Ola, dlatego nazywamy się '' Kuba plus kobieteria''.

Naszą wychowawczynią jest pani Justyna. Uczymy się razem już trzeci rok. Lubimy wspólnie spędzać czas, nie tylko na nauce ale też na zabawie i szkolnych wycieczkach. Chociaż czasami niezłe z nas ''ananasy'', to na zajęciach jesteśmy aktywni i chętnie się uczymy. Czytanie, pisanie i malowanie to nie jest dla nas  trudne zadanie. Uwielbiamy rachować i liczyć i swój umysł ciągle ćwiczyć. Komputery też tu mamy, z których chętnie korzystamy. Czy jesteś dziewczynką, czy chłopcem, musisz znać języki obce. Niedługo czeka nas czwarta klasa, lecz nas to nie przeraża wcale, poradzimy sobie doskonale! Do naszej szkoły lubią chodzić wszystkie dzieci, bo tutaj czas radośnie leci!!!