Witaj pierwsza klaso!

Wrzesień to czas, kiedy wracamy wypoczęci po wakacjach do szkoły, gotowi na nowe wyzwania, wiedzę, znajomości. Dla uczniów klas pierwszych to czas zdobywania wiedzy, nowych doświadczeń, poznawania otaczającego  świata   i poszukiwania dalszej drogi.

Podczas uroczystej inauguracji pani dyrektor Marta Baran serdecznie przywitała uczniów klasy I wraz  z wychowawczynią panią Anetą  Banaś.  Po akademii pierwszoklasiści udali się do swojej klasopracowni , gdzie czekały na nich niespodzianki - kolorowe tuby wypełnione przyborami szkolnymi oraz słodyczami. Upominki sprawiły dzieciom dużo radości. Życzymy kochanym pierwszoklasistom samych piątek  i szóstek w dzienniku ! Mamy nadzieje, że szkoła okaże się miejscem, w którym nowi uczniowie będą  chętnie spędzać czas i do którego będą  wracać z przyjemnością.