Gratulacje dla Zuzi

W piątek 08.12.2017r  w Jasielskim domu Kultury odbyło się spotkanie Pani Marii Kurowskiej z uczniami szkół województwa podkarpackiego. Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego ze środków Unii Europejskiej w obecności rodziców odbierali uzdolnieni  stypendyści .

Zuzanna Wojnarska uczęszcza do drugiej klasy Społecznego Gimnazjum w Zespole Szkół Społecznych im. Adama Mickiewicza w Jaśle i  już po raz drugi otrzymała  stypendium.

Zuzia jest uczennicą wszechstronnie uzdolnioną, ale jej pasją są matematyka , języki obce oraz przedmioty przyrodnicze.

Pani Wicemarszałek rozdając dyplomy życzyła uczniom dużo wytrwałości w dążeniu do celu, dalszych sukcesów w szkole i rozwijania naukowych pasji. Nauczycielom zaś podziękowała za trud włożony w edukację swoich wychowanków i rozwijanie zainteresowań uczniów.