Bezpieczne ferie zimowe

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi naszą szkołę odwiedził pan policjant, który przeprowadził z uczniami pogadankę na temat bezpieczeństwa podczas zimowych zabaw.

Funkcjonariusz przypomniał o zagrożeniach czyhających na dzieci w trakcie ferii zimowych. Omówił zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegał przed ślizganiem się na skutych lodem jeziorach, stawach i rzekach, a także przed zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko ruchliwych ulic. Uczniowie otrzymali wiele wskazówek jak bezpiecznie bawić się na śniegu. Natomiast dzieci, które pozostają w domach zostały poinformowane o konieczności zamykania drzwi od wewnątrz i o zakazie wpuszczania osób nieznajomych. Wszystkie udzielone rady dotyczące bezpieczeństwa na pewno przydadzą się naszym uczniom, by w dobrym zdrowiu powrócić po feriach do szkoły.

Życzymy wszystkim wspaniałych i bezpiecznych ferii!!!