Występ iluzjonisty

Dnia 23 lutego br. naszą szkołę odwiedził iluzjonista - pan Wiesław Jaśkowski, występujący pod artystycznym pseudonimem Havis. Artysta ten jest absolwentem legendarnego Państwowego Studium Cyrkowego w Julinku, a swoje pokazy prezentował publiczności wielu krajów świata.

Na spotkanie z nim z niecierpliwością czekali uczniowie klas I - IV oraz przedszkolaki. Havis zaprezentował magiczne sztuczki z kartami, chustkami, płytami...i wiele innych. Wspaniałe widowisko zachwyciło dzieci, zwłaszcza, gdy w magiczny sposób pojawiały się lub znikały przedmioty. Artysta do swoich czarów zapraszał  również dzieci. Uczniowie byli zdumieni i zachwyceni niezwykłymi umiejętnościami iluzjonisty. To niesamowite przedstawienie zostało nagrodzone gromkimi brawami!