Dzień Otwarty w naszej szkole

W dniu 17.03.2018r. w Zespole Szkół Społecznych im. Adama Mickiewicza w Jaśle odbył się Dzień Otwarty dla obecnych i przyszłych przedszkolaków. Zarówno rodzice jak i uczniowie licznie przybyli do naszej szkoły. Na początku najmłodszych uczestników powitała bardzo ciepło pani dyrektor Marta Baran, która przedstawiła ofertę naszej szkoły.

Przedszkolaki wraz z rodzicami wysłuchali koncertu w wykonaniu naszych uczniów oraz obejrzeli film promujący szkołę. Następnie dzieci udały się w podróż do poszczególnych klas, które zostały przeobrażone w  baśniowe krainy, by poznać szereg atrakcji proponowanych przez nauczycieli i uczniów. Dzieci mogły uczestniczyć w zabawach z tablicą interaktywną, pokaz karate, zajęcia artystyczne, językowe, biblioteczno-logopedyczne, muzyczno-rytmiczne oraz doświadczenia młodych chemików.

Przyszli wychowankowie chętnie włączali się do zajęć zorganizowanych przez nauczycieli. Podczas swobodnych zabaw mieli okazję poznać swoich rówieśników, mogli również oswoić się z nowym miejscem, aby we wrześniu chętnie i bez obaw do niego wrócić.

Był to dzień wesoły, kolorowy i pełny wrażeń. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem i wręczeniem drobnych upominków dla najmłodszych.