Dzień Przedszkolaka.

We wrześniu wszystkie przedszkolaki w całej Polsce obchodzą swoje święto. Dzieci z grupy Tygryski już po raz kolejny Dzień Przedszkolaka świętowały z rówieśnikami z zaprzyjaźnionego Prywatnego Bajkowego Przedszkola w Jaśle.

Spotkanie odbyło się w Jasielskim Domu Kultury. W pierwszej części zaproszeni goście w tym nasza pani dyrektor Marta Baran wspólnie odczytali wiersz pt: „W przedszkolu jak w domu” śląc jednocześnie moc wspaniałych życzeń dla wszystkich przedszkolaków. Następnie wszyscy  zaśpiewaliśmy hymn przedszkolaka by zaraz po nim móc przenieść się w świat morskich opowieści. Dzieci z zapartym tchem śledziły historie bohaterów , czynnie brały udział w wielu zmaganiach , uczyły się śpiewać szanty by w końcu zostać przyjętym w poczet marynarzy. Po przedstawieniu dzieci bawiły się , tańczyły, zajadały się słodyczami i beztrosko spędzały czas w gronie przyjaciół.