Znów medale na skalę międzynarodową

Nasi uczniowie: Szymon JAGIELSKI (kl. II SP), Jan TOPOLSKI (kl. I SP) i Aleksandra JAGIELSKA (kl. V SP), zawodnicy sekcji judo UKS MOSiR Jasło, odnieśli kolejne sukcesy w XIV MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI.

Odbył się on 21 listopada 2015 r. w Jedliczu. Do rywalizacji stanęło ponad 400 zawodników z Polski, Niemiec, Serbii, Ukrainy, Białorusi, Słowacji, Rumunii, Czech i Węgier. Organizatorem turnieju był UKS „PIĘTNASTKA” z Krosna.

W swoich kategoriach nasi zawodnicy zdobyli:

MEDAL  ZŁOTY

Szymon JAGIELSKI – rocznik 2007, kategoria wagowa 23 kg

MEDAL BRĄZOWY

Jan TOPOLSKI – rocznik 2009, kategoria wagowa 20 kg

IV miejsce

Aleksandra JAGIELSKA rocznik 2004, kategoria wagowa 33 kg

Nasi uczniowie nie zwalniają tempa i zdobyli kolejne medale w ramach uprawianej dyscypliny sportu. Niech „doskonalenie samego siebie”, które jest celem przewodnim Judo, uzyskiwanym przez systematyczne ćwiczenia pomoże w kolejnych sukcesach naszych uczniów.

Życzymy im tego z całego serca i dziękujemy za promowanie naszej wyjątkowej Szkoły !!!