Kartka świąteczna Burmistrza Miasta Jasła

„Kolorowe Boże Narodzenie”

Uczniowie naszej szkoły : Karolina Wojnarska, Aleksandra Matiaszewska, Antonina Wilk, Karolina Bajorek, Wiktoria Lubaś, Paulina Lubaś, Julia Wójcik, Izabela Myśliwiec, Weronika Lubaś, Aleksandra Jagielska, Zuzanna Niebieszczańska, Paulina Cyntler, Zuzanna Wojnarska,Jagielska Natalia,Daria Lubaś wzięli udział w konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową , organizowaną przez Urząd Miasta Jasła. Uczniowie naszej szkoły chętnie zaangażowali się w przygotowanie wspaniałych kartek. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy piątej  Aleksandra Jagielska, której kartka została wyróżniona. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz placówek oświatowo-wychowawczych z terenu miasta Jasła. W konkursie  wyróżniono po jednej kartce z każdej placówki. Jednym z warunków konkursowych było wkomponowanie w świąteczną kartkę herbu miasta. Nagrody laureatom wręczył Burmistrz Miasta Jasła Pan Ryszard Pabian podczas uroczystego spotkania dzieci   ze  Św. Mikołajem zorganizowanego 6 grudnia na jasielskim rynku. Wszystkie przygotowane kartki trafią do osób, instytucji, stowarzyszeń i organizacji z którymi współpracuje Urząd Miasta w Jaśle. Naszej uczennicy gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunkami konkusu były Panie Danuta Tutaj, Justyna Leśniak i Aneta Banaś.